TR - vBulletin 3.5.0 ACP-MCP dahil Türkçe Dil Paketi [Turkish Language Pack]

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Time
  • Show
Clear All
new posts
  • HeRCuL70
    New Member
    • Aug 2005
    • 14

TR - vBulletin 3.5.0 ACP-MCP dahil Türkçe Dil Paketi [Turkish Language Pack]

vBulletin Forumlarındaki en büyük sıkıntının admin panellerinin Türkçe olmamasından kaynaklandığını gördüm. Bu yüzden vBulletin v 3.5.0'i tamamen Türkçe'ye çevirmeye başladım. ACP-MCP kontrol paneller ve bazı pluginler ve ürünler dahil yavaş yavaş Türkçeye çeviriyorum.

NOT : Türkçe dil paketini mümkün olduğunca çok siteye kopyalarsanız çok iyi olur. Bu konudaki eksik çok fazla olduğundan çok fazla ilgi görecektir.

See my forum : www.pcdg.org

v 1.8.0 de :

- Admin - Mod- Kullanıcı kontrol Panellerinin tamamına yakını tercüme edildi
    - Bir çok bölümün daha türcümesi yapıldı

NOT : Daha Fazla Türkçeye çevrilmiş Türkçe Dil Paketlerini verdiğim versiyon numarası ile takip edebilirsiniz.

I have seen that a lot of people have difficulties about using ACP and MCP by foreign languages. But there aren't any translation about these Control Panels and a lot translations has also a lot of mistakes. Therefore, I have started too translate it. I'll will publish my translation by versions and I'll update that file which i have uploaded it here when I translate more or fix mistakes.

with v 1.6.0 :

- Nearly all phrases in UCP, MCP and ACP are translated
    - some other parts' tranlation is added

with v 1.3.1 : (by Floris)

- Removed password from .zip file
    - Stripped 56 custom phrases
    - Compiled for 3.5.0 stable

You can discuss it here:
    vBulletin Forumlarındaki en büyük sıkıntının admin panellerinin Türkçe olmamasından kaynaklandığını gördüm. Bu yüzden vBulletin v 3.5.0'i tamamen Türkçe'ye çevirmeye başladım. ACP

You can download it here:
    vBulletin Forumlarındaki en büyük sıkıntının admin panellerinin Türkçe olmamasından kaynaklandığını gördüm. Bu yüzden vBulletin v 3.5.0'i tamamen Türkçe'ye çevirmeye başladım. ACP-MCP kontrol paneller ve bazı pluginler ve ürünler dahil yavaş yavaş
    Attached Files
    Last edited by HeRCuL70; Tue 22 Nov '05, 4:32am.
widgetinstance 262 (Related Topics) skipped due to lack of content & hide_module_if_empty option.
Working...